Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky

Přeji a vyprošuji farníkům, i všem lidem dobré vůle, požehnaný vstup do nového roku.

Pokud se držíme toho, který je stejný včera, dnes i na věky, nemáme důvod se bát!

P. Benedikt Hudema

Rozpis mší sv. v době vánoční najdete ve zvláštním oddělení na této stránce.

Farní káva

Vždy po nedělní mši sv. u sv. Vojtěcha, jste zváni ka malému posezení do budovy fary

- vstup přes sakristii.

Výuka náboženství pro děti

Středa 13.10 - 13.50

Čtvrtek 15.00 - 15.45

(fara u sv. Vojtěcha, Pštrossova 17/214)

Hovory o víře s P. Benediktem I. spojené s přípravou na biřmování

Středa 19.45 - 20.45

(fara u sv. Vojtěcha, Pštrossova 17/214)

(pro ty, kteří se chtějí seznámit s křesťanstvím, připravit se ke křtu nebo prvnímu Svatému přijímání, případně "jen" prohloubit své vědomosti)

Setkání jsou otevřena veřejnosti, bez ohledu na vyznání, je možné přijít bez přihlášení třeba jen na téma, které Vás zajímá.

3. 1. Odvaha hledat se vyplatí.                        10. 1. Brána k věčnému životu.

17. 1. Jak, že je to s těmi dutými džbány?               24. 1.  Hovory nejsou.

31. 1. Není větší věci.                                       7. 2. Hovory nejsou.

Hovory o víře s P. Benediktem II.

Čtvrtek 18.30 - 19.30

(sakristie kostela sv. Voršily)

(pro ty, kteří si chtějí prohloubit či doplnit své vědomosti o katolické víře)

4. 1. Odvaha hledat se vyplatí.     11. 1. Co člověk snese, aby nemusel.

18. 1. Poušť, požehnané místo.                                25. 1. Hovory nejsou.

Sv. Voršila

Pravidelné školní mše sv. (otevřené pro veřejnost) jsou každé úterý od 8 hodin.

Od počátku měsíce září bude každý čtvrtek Výstav Nejsv. Svátosti po mši sv. u sv. Voršily cca do 18.30 hodin.

Pěší poutě

Vždy druhou neděli v měsíci, sraz v kostele sv. Vojtěcha ve 14 hodin, délka cca 15km, ukončení ve večerních hodinách. Termíny: 14. 1.