Sobota 20. 4. brigáda v kostele sv. Vojtěcha

V 7:00 mše sv., 8:00 snídaně, 9:00 začátek pracovní činnosti. Oběd, stejně jako práce všeho druhu, zajištěn. Děkujeme.

SLAVNOST SV. VOJTĚCHA, BISKUPA A MUČEDNÍKA, HLAVNÍHO PATRONA PRAŽSKÉ ARCIDIECÉZE I NAŠÍ FARNOSTI

Bohoslužby:

22. 4. pondělí - VIGILIE

Sv. Vojtěch                19:00

23. 4. úterý - DEN SLAVNOSTI

Sv. Vojtěch (TLM)    6:30

Sv. Vojtěch                19:00

Následuje malé občerstvení, cokoli dobrého na společný stůl je vítáno.

Farní výlet pro dospělé

23. - 26. 5. (možnost připojit se i v pátek)

Připravujeme několik dnů pro dospělé (nebrat malé děti) na jihu Čech - Cizkrajov. Program duchovní (mše sv., rozjímání apod), společenský (posezení u dobrého vína a jídla) a také poznávací (poutní místa, kostely, památky).

Info u P. Benedikta

Dovolené (především pro rodiny s dětmi) v Bocca di Magra

Připravujeme opět farní dovolenou u moře. Prosím zájemce, aby se přihlásili co nejdříve, se složením zálohy 50 Euro.

P. Benedikt

Hovory o víře s P. Benediktem

Středa 19.50 - 20.40
(Farní centrum u sv. Vojtěcha, Vojtěšská ulice, vstup přes kostel)

Pátek 16.00 - 17.00

(Farní centrum u sv. Vojtěcha, vstup Pštrossova 17)

Hovory jsou určené pro ty dospělé, kteří se chtějí seznámit s křesťanstvím, připravit se  k přijetí křtu nebo prvnímu svatému přijímání, biřmování, případně "jen" prohloubit svoje vědomosti. Setkání jsou otevřena veřejnosti, bez ohledu na vyznání, je možné přijít bez přihlášení třeba jen na jednu přednášku.

17. 4./19. 4. Bůh až na posledním místě.

24. 4./26. 4. Koho mám poslouchat?

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...